Galeria - Szkoła Podstawowa w Szalejowie Górnym

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
w Szalejowie Górnym
Przejdź do treści

Galeria

Projekty unijne > Nowoczesna Szkoła
W ramach projektu "Nowoczesna Szkoła. Cztery żywioły - Woda" na zajęciach z języka angielskiego "uczniowie klasy IV i V wykonali makiety" Water-the source of life" - woda źródło życia, które opisali w języku angielskim.
Zajęcia w ramach projektu "Nowoczesna Szkoła. Cztery Żywioły - Woda"

Uczniowie z klasy I a badają rozpuszczalność różnych substancji w wodzie, poznają zjawisko napięcia powierzchniowego oraz metodę oddzielania substancji stałych od cieczy i gazów, czyli filtrację. I znowu jesteśmy bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia!
Klasa I A zna już budowę rzeki - zajęcia w ramach projektu "NOWOCZESNA SZKOŁA. CZTERY ŻYWIOŁY - WODA"
Zajęcia w ramach projektu "NOWOCZESNA SZKOŁA. CZTERY ŻYWIOŁY - WODA". Uczniowie kl. I A utrwalili wiedzę na temat obiegu wody w przyrodzie, jej trzech stanów skupienia oraz wykonali tablicę poglądową pt. "Obieg wody w przyrodzie"
W ramach projektu "Cztery żywioły- WODA" na zajęciach z języka angielskiego uczniowie klasy IV i V poznawali słownictwo związane z środowiskiem wodnym i sami tworzyli ćwiczenia interaktywne. Ostatnim etapem zajęć jest stworzenie makiety "Water - the source of life"-
Woda- źródło życia. Katarzyna Zwaduch.
Obieg wody w przyrodzie. Woda i jej stany skupienia - zajęcia w ramach projektu "Nowoczesna szkoła. Cztery żywioły - Woda".
Akwarium - zajęcia w ramach projektu "Nowoczesna Szkoła. Cztery żywioły - Woda"
"Co możemy zrobić dla środowiska?" - zajęcia w klasie I a przy wykorzystaniu tablicy interaktywnej.
W ramach projektu "Cztery żywioły - woda" na zajęciach rozwijających z języka angielskiego uczniowie poznali, a następnie utrwalali słownictwo związane z morzem i jeziorem. Podczas zajęć, korzystając z monitora interaktywnego uczniowie samodzielnie tworzyli ćwiczenia interaktywne: diagram słowny (wordsearch), grę memory (memory game) oraz ćwiczenia opisujące wybrany obrazek (picture description). Katarzyna Zwaduch.
"Nowoczesna Szkoła - cztery żywioły woda". W ramach zajęć z języka angielskiego "Water the source of life" uczestnicy projektu poznawali słownictwo związane z pogodą oraz wykonywali prace "What's the weather like?"
Dowiadujemy się, czy rośliny piją wodę oraz tworzymy chmurę i wulkan!  Zajęcia rozwijające z przyrody w kl. I A w ramach projektu "Nowoczesna Szkoła. Cztery żywioły - Woda".
Zajęcia "Gry i zabawy sensoryczne z wodą" prowadzone w ramach projektu "NOWOCZESNA SZKOŁA. CZTERY ŻYWIOŁY- WODA".
Zajęcia rozwijające z przyrody w ramach projektu "NOWOCZESNA SZKOŁA. CZTERY ŻYWIOŁY - WODA" / Co pływa, a co tonie? / IA
Zajęcia rozwijające z przyrody w ramach projektu NOWOCZESNA SZKOŁA. CZTERY ŻYWIOŁY - WODA  kl. I A
Administratorem danych osobowych jest dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Szalejowie Górnym, 57-314 Szalejów Górny 48. Szkoła prowadzi operację przetwarzania danych osobowych.
Wróć do spisu treści